+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

O nas

Firma STORIO postawiła sobie za cel działania nieustanny rozwój pracowników i skuteczność w rozwiązywaniu wszelkich problemów naszych Klientów. Nasza wiedza, to wiedza praktyczna wyniesiona z wielu projektów o przeróżnej skali trudności, a także rozwijana podczas specjalistycznych szkoleń, w których systematycznie uczestniczymy. Jesteśmy „dobrym Partnerem” w biznesie dla naszych Klientów. Uważamy, że takiego Partnera powinno cechować, oprócz ugruntowanej wiedzy w zakresie obecnie używanych rozwiązań, także nastawienie na ciągły rozwój w zakresie najnowszych technologii i elastyczność w podejściu do rozwiązywania najprzeróżniejszych problemów. Ponadto nie powinien on ograniczać się w oferowanych rozwiązaniach tylko i wyłącznie do systemów jednego producenta.

 

MISJA

Twoja Firma pod szczególną opieką... zapewniamy naszym Klientom spokojny dzień dzisiejszy oraz bezpieczne jutro poprzez wykorzystanie zaawansowanych informatycznych technologii, niezbędnych do zapewnienia sprawnego funkcjonowania ich Przedsiębiorstw…”

Naszą misję poczucia bezpieczeństwa naszych Klientów przekładamy na bardzo konkretne sprawy takie jak:

 

SPECJALIZACJA

Chcemy również, aby nasi Klienci oprócz tego, że są spokojni o stały dostęp do swoich zasobów i bezpieczeństwo ich infrastruktury informatycznej, byli także spokojni o koszty implementowanych rozwiązań. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie w najkorzystniejszej cenie dla naszego Klienta.

W celu zachowania najwyższego poziomu świadczonych usług, specjalizujemy się w dwóch, najbardziej krytycznych dla funkcjonowania przedsiębiorstw, dziedzinach :

STORAGE (Pamięci masowe) - szeroko rozumiane jako systemy do gromadzenia, przetwarzania, przechowywania i zabezpieczania danych

 

NETWORKING - Systemy sieciowe: przewodowe, bezprzewodowe, przełączniki, routery oraz wszystko co jest związane z bezpieczeństwem sieci

 

 

WARTOŚCI NADRZĘDNE

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na uczciwość, elastyczność oraz wysokie standardy obsługi naszych Klientów.

Kluczowe wartości, które tworzą naszą firmę to:

  1. Ludzie - profesjonalni, doświadczeni, zawsze chętni pomagać naszym Klientom
  2. Obsługa - zadowolenie naszych Klientów jest dla nas celem samym w sobie
  3. Rozwiązania - oferujemy systemy światowych liderów, najlepszą jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo za bardzo rozsądną cenę
  4. Kultura - pracy oraz zarządzania ludźmi i relacjami z Partnerami i Klientami naszej firmy
  5. Specjalizacja - skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi

 

WIEDZA, UMIEJĘTNOŚCI, DOŚWIADCZENIE

Kadra menedżerska naszej firmy zdobywała wieloletnie doświadczenie i wiedzę, podczas wielu lat pracy z wieloma Klientami na polskim rynku (z różnych sektorów gospodarki), w firmach skupiających się na dostarczaniu rozwiązań IT. W swej pracy zawodowej mieliśmy do czynienia z zaawansowanymi systemami, oferowanymi przez światowych liderów w swojej dziedzinie . Odpowiadaliśmy za sprzedaż tych systemów, jak również ich uruchomienie, wdrożenie, a potem wieloletnią opiekę nad nimi. Świetnie rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dzięki temu jest nam łatwo przewidzieć i doradzić, jak ich wymagania biznesowe wpływają na funkcje systemów informatycznych, które im proponujemy.

Zgromadzona wiedza, doświadczenie i umiejętności, dotyczą zagadnień technologicznych, a także biznesowych (sprzedażowych i menedżerskich), pozwalają nam nie tylko zarządzać firmą, ale przede wszystkim POMAGAĆ naszym Klientom w budowie bezpieczeństwa ich firm.

Nasze umiejętności są potwierdzone osobistymi sukcesami sprzedażowymi, menedżerskimi i technologicznymi, a także sukcesami firm, z których się wywodzimy.

Obok kadry zarządzającej, zespół tworzą doświadczone, dynamiczne osoby, pełne entuzjazmu dla powierzonych zadań. W swojej pracy kierujemy się rzetelnością, pomysłowością z nastawieniem na osiąganie mierzalnych rezultatów dla naszych Klientów i naszej firmy.

 

PARTNERZY BIZNESOWI

Strategia naszej firmy jest skupiona wokół Partnerów (Dostawców), którzy są liderami w swoich kategoriach. Gama produktów naszej firmy obejmuje pełny asortyment produktów szerokiej rzeszy uznanych producentów. Blisko współpracujemy ze światowymi producentami takimi jak:

                 

                                   

                         

                        

                                                          

 

Współpracujemy ściśle z większością cenionych dostawców sprzętu i oprogramowania, tak żeby nasza oferta nie ograniczała się tylko do rozwiązań jednego typu, ale żebyśmy mogli dostarczyć najlepsze rozwiązanie dla naszego Klienta doskonale dopasowane do jego potrzeb technologicznych, biznesowych i ekonomicznych.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą: KONTAKT