+48 669 STORIO (786746)

Twoja firma pod

szczególną ochroną

DataDomain - rozwiązanie do deduplikacji danych
EMC UNITY najnowsze macierze
Isilon - przechowywanie danych przez długie lata
UTM – czyli nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa sieci

Oferta

Storage Networking Infrastruktura IT Backup online Usługi

STORIO to przede wszystkim oferta związana z tradycyjnymi systemami storage (tzw. pamięciami masowymi). Pod pojęciem tym rozumiemy wszelkie rozwiązania związane z gromadzeniem, przechowywaniem i zabezpieczaniem danych. Naszym Klientom dostarczamy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania wykorzystując elementy światowych dostawców oraz nasze wieloletnie doświadczenie.


ROZWIĄZANIA

Nasza firma jest popularyzatorem nowoczesnych technologii w dziedzinie bezpieczeństwa danych i zapewnienia ciągłości działania firmy. Naszą domeną jest projektowanie i doradztwo, a potem sprzedaż i implementacja zaproponowanych rozwiązań. Naszą największą wartością jest szeroka wiedza z zakresu implementacji wszystkich oferowanych przez nas systemów, co daje pewność inwestycji i zakończony sukcesem proces wdrożenia.

Firma STORIO to przede wszystkim rozwiązania z zakresu:

Zagadnienia związane z ochroną danych przed ich utratą rozumiemy dużo szerzej niż tylko jako wykonywanie kopii zapasowej (backup). Potrafimy doradzić, dobrać rozwiązanie i przygotować koncepcję związaną z całością spraw związanych z gromadzeniem, przechowywaniem i zabezpieczaniem danych. Potrafimy pomóc przy:

Tym samym nie izolujemy się od standardowych rozwiązań storage, na których świetnie się znamy. Nasz Klient rosnąc i rozwijając się razem z nami może być pewny, że znajdzie pomoc i oparcie merytoryczne przy kolejnych wyzwaniach, jakie stawia dzisiejsze środowisko IT, w którym bardzo szybko przybywa danych, które należy gromadzić i odpowiednio zabezpieczać.

 

PARTNERZY 

Producenci, z którymi najczęściej współpracujemy podczas tworzenia systemów storage dla naszych Klientów to : DELL Technologies HPE, IBM, NetApp, Quantum oraz HP

                                

 

Jeżeli masz pytanie odnośnie systemów pamięci masowych i zabezpieczania danych lub potrzebujesz konkretną ofertę, prosimy o kontakt z naszą firmą: KONTAKT